Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

Aşık Elektronik, kendi üretim alanı olan elektronik girdi ve veri görüntüleme, cihazlar, çeşitli imalat sektörleri için kontrol sistemleri, enstrüman yapımı, araçlar, enerji, tıp ve diğer yüksek uygulama alanlarına dayanarak, yüksek kapasite gerektiren talepleri geliştirir ve üretir.

İşletmenin, modern ofis makineleri ve en yeni müşterilerin orijinal taleplerine göre yeni ve orijinal ürünler oluşturmaya olanak tanıyan tasarım programları oluşturma alanındaki en son başarıları ile donatılmış kendi tasarım mühendisliği hizmeti vardır.

Üretim prosesi, verimli otomatik ve yarı otomatik ekipmanın istihdamını kapsamakta olup, bu da mükemmel bir kalite ve orta fiyat sunmasını sağlamaktadır. Üretimde sadece yüksek kaliteli malzemeler ve dünya çapında bilinen üreticilerden kitler kullanılmaktadır.

22 yıldır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ve müşteri odaklı performansıyla, buradayız ve sizlere hizmet vermeye hazırız.

Saygılarımla

Aziz Aşık